Heets Haberleri

Heets Sipariş

HEETS SİPARİŞ

Heets Sipariş;

 

İqos elektronik sigara modellerinde heets türün ürünleri kullanılmaktadır. Türkiye’de heets paketlerini güvenle firmamız web sitesinden satın alabilirsiniz.

Heets Silver

 1.249,00
Heets Silver Heets Özel Seri olarak sınırlı sayıda üretilen Heets Silver IqosTurkey Stoklarında yer almakta olup, iQOS kullananlar için tavsiye edilmektedir. Uygun

Iqos Heets Purple

 1.249,00
Iqos Heets Purple Stoklarımızda Orjinal Iqos Heets Purple Stoklarımızda kapıda kapıda imkanı hızlı gönderi ile hemen sipariş verebilirsiniz. Hızlı kurye

iQos Heets Turquoise

 1.249,00
iQos Heets Turquoise  Ürün Çeşiti stoklarımızda yer almaktadır. Fresh 10'lu Paket şeklinde Karton olarak satışa sunulan Heets Fresh fiyatı kampanyalı olarak iQOS Elit farkı ile satışa sunulmuştur.

iQos Heets Yellow

 1.249,00
iQos Heets Yellow  Karton 10'lu paket olarak Orjinal kutusunda Buhar Türkiye farkı ile satışa sunulmaktadır. Heets Yellow, Iqos versiyonu olarak tanımlanır.

Heets Summer Wawe

 1.249,00
Summer Breeze, arka planda mentol serinliği ile ortaya çıkan, hafif meyveli aromaya sahip, taze ve yumuşak bir tütündür.

IQOS Heets Green Zing

 1.249,00
Heets Green Zing Narenciye ve Mentol Aromalıdır.

Heets Amber

 1.249,00
Heets Amber Özbekistan iQos Elit Farkı ile Stoklarımızda  

Heets Ruby Fuse

 1.149,00
Heets Ruby Fuse zengin dut aroması ile öne çıkan bir üründür.

Heets Teak Selection

 0,00 1.049,00
HEETS Teak Selection tütün çeşidi, krem ​​ve fındık aromalıdır. Aroma ve sertlik olarak tatmin edici düzeydedir.

Heets Tropical Swift

 0,00
HEETS Tropical Swift tütünler, Tropikal meyvelerin hafif mentol aroması ile karışımından oluşur ve ferah içim sunar. Yoğunluk ve aroma tatmin edici düzeydedir.

Heets Bronze Label

 1.199,00
Heets Bronze Label ürünü stoklarımızda yer almakta olup, kapıda ödeme avantajı ile hemen sipariş verebilirsiniz.

Heets Sienna

 1.299,00
iQos Heets Sienna Label Orjinal Sipariş Sitesi Hemen Kapıda Ödeme Avantajı ile hızlı sipariş verebilirsiniz. Hızlı Gönderi ve 10 Paket içerisinde bulunur.

Heets Sipariş

  1. şehmuz yurtseven dedi ki:

    heets ürünleri genellikle iqos e sigara cihazlarıyla beraber kullanılıyor, en yüksek düzeyde heets satışı istanbuda heets satan bayilerde yapılıyor.

  2. serap kanmaz dedi ki:

    heets sigara satış sitelerinden en güncel heets modellerini almadan karar vermek çok zor olur, arkadaş tavsiyesiyle heets sipariş vermek sanırım en mantıklısı. ya da heets güncel yorumları ile en çok tavsiye edilen heets modelleri bulunarak onlar üzerinde yoğunlaşmalıyız. Türkiyede heets ne zaman yasallaşacak çok merak ediyorum keşke ülkemizde de heets tütünleri yasal olsa ve türkiyede iqos heets fabrikası kurulup bu ürünleri en ucuz şekilde satın alsak. Ucuz heets sipariş edip elden ödemeli kapıda kargo ile satın almak isterdim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir