İqos Haberleri

iqos fiyat

iqos fiyat

iqos fiyatları ile ilgili bütün bilgilendirmeleri bu sayfada yapıyoruz. bildiğiniz gibi iqos elektronik sigara cihazları philips morris tarafından üretiliyor. tüm dünyada satış işlemleri de farklı kanallar tarafından yapılıyor. ülkemizde ise iqos cihaz satışı diğer elektronik tütün içme cihazları gibi yasaklanmıştır. yasak olan elektronik sigaraları internet vasıtasıyla satmak ve elden mağazalarda satmak tamamen yasaktır. bu cihaz satış yasaklarından dolayı ülkemize kaçak yollardan iqos elektronik sigara cihazları sokulmaktadır.

yurt dışından kaçak gelen iqos elektronik sigara modelleri arasında iqos 2.4, iqos 3 multi gibi farklı ürünler bulunuyor. yurt dışından getiren kişiler bu ürünleri satabilmemiz için bizlere temin ediyorlar. bu sebeplerle iqos fiyatları sürekli yüksek fiyatlarda seyrediyor. bu en spn teknoloji iqos sigara çeşitlerini kullanmak isteyen birçok kişi iqos cihaza ve iqos heets tütünlerine mecburen yurt dışına göre daha fazla para ödemesi yapıyor.

sizde iqos fiyat farklılıkları ile ilgili bilgi sahibi olmak için iqos yurt dışı satış sitelerinde iqos fiyat örneklerine bakabilir ve sonra bizim sitemizdeki güncel iqos fiyatları ile karşılaştırabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir